1998 yılında Dr. Murat Kuter ve Prof. Dr. Füsun Öztürk Kuter tarafından kurulan Kuter Yayıncılık ve Tanıtım Hizmetleri; iletişim, yayıncılık, medya ve yapım alanlarında faaliyet göstermektedir.


Etik değerlerin ön planda tutulduğu, yalın bir çalışma anlayışını benimseyen Kuter,hizmet verdiği kişi ve kuruluşlara sunduğu stratejik bakış açısı ile fırsatları doğru değerlendirmeyi ve fark yaratmayı hedeflemektedir.

“İLETİŞİM BİTMEYECEK BİR YOLCULUK”

KUTER PR Genel Müdürü Murat Kuter;

“Bursalı bir gazeteci ve Bursa aşığı bir insan olarak, 1998 yılında eşim ile birlikte, sektörümüzün gelişmesi için bir adım atmak gerektiğini düşünerek yola çıktık.

İletişim ve Medya İlişkileri konusundaki uzmanlığımızı geliştirerek 2011 yılında yaptığımız prodüksiyon yatırımı ile birlikte çözüm ortağı olduğumuz bir çok kurum ve kuruluş için daha fonksiyonlu hizmet vermeye başladık.

Geçen yıllar içerisinde kurum ve kuruluşlar için çok değerli bir bilgi kaynağı olduğuna inandığımız pek çok kurum tarihçe kitapları yazımı gerçekleştirdik.

1998 yılından bu yana denildiğinde uzun bir zaman gibi duruyor fakat iletişim yolculuğu belki de hiç bitmeyecek bir yolculuk ve biz KUTER PR olarak bu yolculukta değerlerimizden ödün vermeden payımıza düşen görevleri en kaliteli şekilde yapmaya devam edeceğiz.”