Hakkımızda

KUTER PR

1998 Yılında Dr. Murat Kuter ve Prof Dr. Füsun Kuter tarafından kurulan Kuter Yayıncılık ve Tanıtım Hizmetleri İletişim, Medya, Web Tasarım, Yapım, Yayıncılık alanında faaliyet göstermektedir.

Etik değerlerin ön planda tutulduğu, yalın bir çalışma anlayışını benimseyen Kuter, hizmet verdiği kişi ve kuruluşlara sunduğu stratejik bakış açısı ile fırsatları doğru değerlendirmeyi ve fark yaratmayı hedeflemektedir.

”İLETİŞİM BİTMEYECEK BİR YOLCULUK.”

Kuter PR Genel Müdürü Murat KUTER;
Bursalı bir gazeteci ve Bursa aşığı bir insan olarak 1998 yılında eşim ile birlikte, sektörümüzün gelişmesi için bir adım atmak gerektiğini düşünerek yola çıktık

İletişim ve Medya ilişkileri konusundaki uzmanlığımızı geliştirerek 2011 yılında yaptığımız prodüksiyon yatırımı ile birlikte çözüm ortağı olduğumuz bir çok kurum ve kuruluş için daha fonksiyonlu bir hizmet vermeye başladık.

Geçen yıllar içerisinde kurum ve kuruluşlar için çok değerli bir bilgi kaynağı olduğunda  inandığımız pek çok kurum tarihçe kitapları yazımı gerçekleştirdik.

1998 yılından bu yana denildiğinde uzun bir zaman duruyor fakat iletişim yolculuğu, belki de hiç bitmeyecek bir yolculuk ve biz KUTER PR olarak bu yolculukta değerlerimizden ödün vermeden payımıza düşen görevleri en kaliteli ve dikkatli şekilde yapmaya devam edeceğiz.

 

a
DR. MURAT KUTER

Genel Müdür

b
PROF. DR. FÜSUN KUTER

Kurucu Üye

d
DUYGU MİLLİ

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

c
Sadettin Kaçmaz

Grafik Tasarımcı

Ekran Resmi 2021-03-03 23.38.10
Enes Rica

Kurgu - Web Tasarımcı

GÖR, DUY, DOKUN

Hizmetlerimiz Hakkında  – Daha Fazlası İçin